FLIXONASE 50 mikrogramů/dávka nosní sprej, suspenze

Nosní sprej na léčbu alergické rýmy. Ulevuje od kýchání, svědění nosu, ucpaného nosu, tekoucí rýmy, svědění a slzení očí. Komplexní úleva od alergické rýmy po 24 hodin již v 1 dávce.

Konečně si vychutnáte vůně jara

Alergie na pyl a zvířata patří k nejrozšířenějším typům alergií. Projevuje se nekontrolovaným kýcháním, tekoucí rýmou, nepříjemným svěděním očí, slzením, svěděním nosu a ucpaným nosem. To může znepříjemňovat život lidem bez rozdílu věku po dlouhou dobu. Existuje však jednoduché a účinné řešení.

Vyzkoušejte FLIXONASE nosní sprej, který vám přinese úlevu od alergické rýmy a rýmy zpsůsobené alergií na zbytky kůže zvířat, pyl, spory plísní či roztoče, a to až na dobu 24 hodin.

Jediný volně prodejný lék proti 6 příznakům alergické rýmy

Trápí vás příznaky senné rýmy či rýmy zpsůsobené alergií  na zbytky kůže zvířat, pyl, spory plísní či roztoče? Recept od lékaře už potřebovat nebudete. Nosní sprej FLIXONASE je volně prodejný lék poskytující až 24hodinovou úlevu, který pomáhá blokovat 6 klíčových spouštěčů alergické reakce v prostředí.

Jaro bez alergie s FLIXONASE

Na rozdíl od většiny volně prodejných léků na alergii (antihistaminik), které působí primárně na jednu z látek spouštějících  příznaky alergické reakce ve vašem těle – histamin, FLIXONASE pomáhá blokovat 6 klíčových spouštěčů* alergické reakce vyvolávajících alergické symptomy – kýchání, tekoucí rýmu, svědění očí, slzení, svědění nosu a ucpaný nos.

hexagon

Uvolňuje ucpaný nos

Tlumí tekoucí rýmu

Potlačuje kýchání

Zmírňuje svědění v nose

Zmírňuje svědění očí 

Snižuje slzení očí

94 %

zákazníků je
spokojených**


FLIXONASE nosní sprej díky léčivé látce flutikason-propionát ulevuje od 6 hlavních příznaků alergie. Účinkuje proti příznakům alergické rýmy po dobu až 24 hodin.

**Na základě uživatelských recenzí na portálu Heureka.cz ze dne 23.4.2018

Doplňte svou lékarničku o účinné řešení na alergickou rýmu

Lék na léčbu příznaků senné rýmy bez následné malátnosti, který působí přímo u zdroje, kde to potřebuje nejvíce. Dva vstřiky do každé nosní dírky jednou denně vám pomohou překonat nepříjemné alergické reakce.

* Většina běžných volněprodejných léků proti alergii (takzvaných antihistaminik, tedy nejpoužívanějších léčivých přípravků na alergii na základě dat IMS Health Czech republic 2016-2017) bojuje primárně pouze s 1 látkou spouštející příznaky alergie, histaminem. FLIXONASE jich zvládne 6 =  působí proti několika klíčovým zánětlivým mediátorům (histamin, prostaglandiny, leukotrieny, cytokiny, tryptáza a PAF). Přesný počet zánětlivých mediátorů a působení nejsou známy.